İddaa Nedir? İddaa Tahminleri Nasıl Yapılır?

İddaa artık hayatımızın büyün bir kısmını kaplıyor. İnternette özellikle iddaa ile alakalı bir çok site bulabiliyor, iddaa tahminleri hakkında spor yazarlarından da bilgi alabiliyorsunuz. Yıllarını İddaa’ya adamış profesyonel bir spor yazarı olarak, en temelden başlayarak size sitemde iddaa hakkında tüm detayları paylaşacağım. Spor hakkında herşeyi bilen birisinden tutun, bilmeyen ve yapacağı kupon hakkında bilgi almak isteyen herkes www.iddaatahminleri24.com‘a hoşgeldiniz. Bugünkü yazımın konusu iddaa nedir, iddaa tahminleri nasıl yapılır. Hazırsak başlayalım. 

İddaa Nedir?

İddaa.com sitesini hepimiz arada takip ediyoruz, onun sitesinde de açıkladığı gibi İddaa ”spor bilgisini kazanca dönüştüren eğlenceli bir tahmin oyunudur.” Bu oyunda yapmanız gereken iddaa programlarını takip ederek, karşılaşmalar arasında seçim yapıp tahminde bulunmak. Sadece futbolda değil, basketbol, voleybol, hentbol, tenis, motor sporları, bilardo, atletizm hatta siyaset yada diziler, filmler aklına gelen gelmeyen herşeye tahminde bulunarak yüksek meblağlar kazanabilirsiniz. 

İddaa Tutturmanın Püf Noktaları – Taktikleri – İddaa Tahminleri Nasıl Yapılır?

AZ Maç ÇOK Şans

Aç gözlü olmayın, özellikle de maçlardan emin değilseniz. Alışveriş fişi gibi kupon yapmanıza gerek yok. Paranızı az maçla da yavaş yavaş katlayabilirsiniz. Nefes alın ve hırsınızda boğulmayın. Ne kadar çok maça kupon yaparsanız kazanma yüzdeniz de o kadar azalır. Tek maçtan gitti be abi durumuna gelmeyin. 

Geçmiş Maçlar

Oynayacağınız takımların daha önce oynamış olduğu maçları mutlaka takip edin. Hatta her iki takımında son oynadığı maçları mutlaka izleyin. 

Deplasman yani Ev Oyunu

Takımlar kendi evlerinde oynarken daha baskın olabiliyor. Hatta kupon yapacağınız zaman deplasman takımı şeklinde ayrım yaparak inceleyin. Taraftarın da söz hakkı olduğu deplasman maçlarını es geçmeyin. Takımların üstünde inanılmaz bir psikolojik etkisi vardır. 

Sakat – Cezalılar

Takımı iyi yapan oyuncularıdır. Bu nedenden dolayı önemli oyuncuların, golcülerin sakat mı cezalı mı olduğunu kontrol edin. Eğer dikkat etmezseniz kuponunuz yapmadan kaybetmiş sayılır. 

Hava Durumu

Hava durumu maçlarda çok etkin olan bir durumdur. Yağmur yağıyorsa oyunculardan gol beklemeniz saçma olur. 

Maçın Önemi

Aslında bu deplasmanda olmakla aynı durumdur. Psikolojik etmen çok baskındır. Puan kaybetmesi durumunda küme düşecek olan bir takımın oynayacağı maç ile orta sıralardaki amaçsız bir takımın performansı farklılık gösterir.

Teknik Direktörler

Aslında teknik direktörleri uzun zamandır aynı olan takımların taktiklerini bilmeniz maçın seyrinin nasıl gideceğini bilmenizi sağlıyor. Aynı zamanda maç öncesi yapacakları konuşmalarda aslında maçın gidişatı hakkında bilgi vermektedir. 

Sitem Kuponları

Garantili kazanç elde etmek isteyenler için birebindir. Temkinli kuponlar oluşturmak istiyorsanız mutlaka sistem kuponu yapmayı seçin. 

Kupon yaparken farklı bahis seçeneklerinden mutlaka yararlanın. Maç sonucuna değil ama alt-üst oynayarak da kazanabilirsiniz. Seçeneklerinizi çok iyi değerlendirin ve kuponunuzu hazırlayın. Şansını çok, kazancınız bol olsun. 

Yararlanabileceğiniz En İyi Skor Siteleri